Menu

O nás

onas

Firma KOCMAN envimonitoring s.r.o. působí na českém trhu od roku 1994 (jako KOCMAN monitoring do roku 2014) a orientuje se zejména na služby v oblasti monitoringu podzemních a povrchových vod, kanalizačních sítí, monitoringu srážek a návrhů a realizace lokálních  výstražných systémů v ochraně před povodněmi. Další významnou oblastí působnosti firmy je přednášková a konzultační činnost a sofwarové práce.

Hlavními klienty jsou především vodárenské a kanalizační společnosti, geologické firmy a projekční kanceláře. Mezi významné klienty patří lázeňské společnosti, pro které zabezpečujme monitoring a zpracování dat podle zákona 164/2001 Sb., včetně balneotechnických činnosti.

Firma využívá všech nejmodernějších prvků v oblastí přístrojové techniky a internetové technologie pro přístup k aktuálně měřeným údajům.

Významnou součástí naší činnosti je pronájem měřící techniky, provádění měření na zakázku a měření průtoků hydrometrováním podle ČSN ISO 748. Pro tyto činnosti jsme vybaveni potřebným technickým zázemím a personálem s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Jsme držiteli autorizace k výkonu úředního měření průtoků.

Naším cílem je poskytovat klientům komplexní služby v oblasti monitoringu – od návrhu řešení, realizaci nejvhodnější varianty odpovídající zadání, servisní činnosti až po autorizaci a správu měřených dat.

602 786 247 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Šimáčkova 674/137, Líšeň, 628 00 Brno