Menu

Podzemní vody

podzemni vody

Monitoring

Pozorovací vrty osazujeme měřícími systémy přímo do vnitřní výstroje vrtů. Také v těchto případech uplatňujeme dálkový přenos dat, takže objednatel může průběh měření sledovat na svém PC. Dodáváme speciální uzávěry pro zabezpečení měřící techniky ve vrtech.

Čerpané vrty (přírodní léčivé zdroje, vrty v jímacích oblastech) jsou monitorovány multifunkčními měřícimi stanicemi, které mohou měřit řadu dalších parametrů (čerpanou vydatnost, teplotu vody, pH, vodivost a další), provádět řídící operace ( zapnutí/vyp čerpadel), odesílání alarmových SMS při dosažení limitních hodnot a zajišťují dálkový přenos dat s jejich následnou vizualizací pro uživatele. Máme zkušenosti s měřením extrémně zakleslých hladin (více jak 500 m) a také na vrtech s pozotivní piesometrickou úrovní hladiny.

Vybrané realizace

  • JE Dukovany
    Monitoring stavů hladin na 36 indikačních vrtech - dodání měřící techniky,.instalace, servisní služby, autorizace a zpracování dat (od roku 1996).
  • Přírodní léčivé zdroje a zdroje minerálních vod
    Monitoring stavů hladin, teplot vody a čerpaného množství na celkem 55 přírodních léčivých zdrojích pro 16 lázeňských společností - dodání měřící techniky , instalace, servisní služby, zpracování dat podle požadavků Ministerstva zdravotnictví Českého inspektorátu lázní a zřídel.
  • Jímací oblasti, sanační čerpání
    Monitoring stavů hladin a čerpaného množství pro čerpané vrty v jímacích oblastech  nebo vrtech určených k závlaze, sanační čerpání (Slovnaft Bratislava) a další.

most1-a most1-b

Srbsko, Lazarevac, vrt MOST 1, instalovaná technika uvnitř vrtu s dálkovým přenosem dat

pristroje

Ukázka přístrojů

602 786 247 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Šimáčkova 674/137, Líšeň, 628 00 Brno